O firmě

Ve světě IT se pohybujeme od konce 90. let. Pracovali jsme ve velkých firmách, realizovali řadu projektů a implementací. V roce 2014 jsme založili vlastní firmu Data Force, ve které nabízíme komplexní servis pro vaše data. Ukládáme je, zálohujeme, archivujeme, virtualizujeme a spravujeme. Také stavíme IT infrastrukturu a staráme se o ni. 

Řešení navrhujeme vždy tak, aby pro vás bylo co nejpřehlednější a snadno se obsluhovalo. Pracujeme s vámi od designu, přes implementaci, uvedení do provozu, vyškolení k používání až po dlouhodobý servis. Naše zkušené profesionály máte kdykoliv k dispozici.

Máme osobní a otevřený přístup – o zákazníky se kromě našich zaměstnanců stará také všech 6 společníků. S většinou zákazníků pracujeme dlouhodobě. Pomáháme řešit i problémy, od kterých dala naše konkurence ruce pryč. 

Firmu Data Force jsme založili proto, že máme společný přístup ke kvalitě služeb, vztahu k zákazníkům a jako sehraný tým jsme chtěli nabízet nejvyšší kvalitu. To se nám daří už 7 let a dále rosteme.”

— Zbyněk Chmela, spoluvlastník a jednatel Data Force, s.r.o.

 

Související články

Další články