Společnost Data Force se stala součástí Nadačního fondu Společné kroky

Michaela Kocánková
17. 01. 2024
Data Force

NADAČNÍ FOND SPOLEČNÉ KROKY VÍTÁ NOVÉHO PARTNERA, SPOLEČNOST DATA FORCE

Do skupiny IT společností, kterým není lhostejný osud dětí z dětských domovů se vedle zakládajících firem Adastra, DELL Technologies a DNS v červenci tohoto roku zapojila také společnost Data Force, která se již od roku 2014 zabývá komplexním servisem a správou dat.

„Dlouho jsme hledali efektivní způsob, jak podporovat ty, kteří to potřebují. Během našeho intenzivního pátrání jsme se seznámili s Nadačním fondem Společné kroky, jehož hlavním cílem je pomáhat dětem z dětských domovů v prvních krůčcích v samostatném životě mimo ústavní péči. Toto setkání nám jasně ukázalo správný směr. Velmi nás těší, že můžeme věnovat část našeho obchodního zisku takto prospěšné činnosti. Spolupráce s Nadačním fondem Společné kroky zajišťuje efektivní a cílené využití našich
prostředků a pomůže opravdu tam, kde je nejvíce zapotřebí,“ řekl Vlastimil Srna, CEO společnosti Data Force, s.r.o.

Jsme velmi rádi, že v nové partnerské společnosti Data Force nacházíme stabilního a dlouhodobého podporovatele. Bez spolupráce s takto silnými společnostmi by byla činnost našeho nadačního fondu nemyslitelná. Díky novému partnerství můžeme rozšířit nejen portfolio našich programů pro děti v dětských domovech, ale také rozšířit pole naší působnosti o další dětský domov!

Petr Šusta, Předseda správní rady NF Společné kroky

28.9.2023