Rok 2021 v Data Force

Vlastimil Srna
01. 03. 2022
Data Force

Rok 2021 v Data Force

V roce 2014 jsme založili IT firmu Data Force. Od té doby rosteme, vyvíjíme se a posouváme. V tomto článku se dozvíte, co vše se nám v loňském roce podařilo.

Jak jsem psal v 7. výročí firmy v květnu 2021, na začátku loňského roku jsme založili holdingovou společnost DF Group, s. r. o., pod níž spadají naše 3 společnosti s ručením omezeným (Data Force, DF Works a DF Cloud). Také jsme otevřeli novou pobočku v Roudnici nad Labem. Tyto kroky nám pomohly zjednodušit organizační strukturu a získat více času pro naše zákazníky.

Další rok Covidu

I přes covidovou situaci, která nebyla snadná pro nikoho, jsme zaznamenali výrazný růst tržeb, které sahají ke čtvrt miliardě. Rosteme především v oblasti poskytovaných služeb – Data Force nyní obsluhuje více jak 70 zákazníků s vysokou úrovní SLA.

Pociťujeme také velký nárůst v oblasti enterprise diskových polí řady PowerMax a HCI řešení VxRail, u kterých jsme schopni jako jedni z mála v České republice nabídnout kompletní instalační služby díky naší in-house znalosti a kompetencím.

Významný podíl na našem růstu mají také řešení spojená s VMware NSX, kde vidíme obrovský potenciál i do budoucna. Za uplynulý rok máme za sebou také úspěšné nadnárodní projekty migrací a implementací řešení DellEMC.

DellEMC a další partnerství

Dokázali jsme se v této době rozrůst o další specialisty a tím rozšířili naše kompetence a dovednosti. Podařilo se nám opětovně obhájit nejvyšší partnerskou certifikaci Titanium Partner DellEMC a rozšířili své služby o další kompetence.

Nově jsme se stali partnerem společnosti Oracle.

Viditelným rozdílem je změna naší firemní identity a nové webové stránky. Spolu s novou grafikou jsme si zaregistrovali značku Data Force.

S růstem firmy jsme nastavili nově interní procesy a strukturu tak, aby se všichni naši zaměstnanci mohli i nadále naplno věnovat našim zákazníkům k jejich maximální spokojenosti.

Pořádali jsme celou řadu webinářů, jejich záznamy najdete v aplikaci Livestorm nebo na našem webu.

Sledujte náš LinkedIn, ať víte, co je u nás nového i v průběhu roku.

Související články