Zálohování

Navrhujeme komplexní ochranu a zpracování informací v IT i v celé společnosti. Zabraňujeme ztrátám, nedostupnosti dat či aplikací. Posouváme IT na ITaaS (IT as a Service).

Data zálohujeme a chráníme pomocí prověřených technologií tak, abyste se vyhnuli jejich nedostupnosti a ztrátě. 

Zálohování není jen vytváření bezpečnostních kopií dat pro případ ztráty. Je to komplexní ochrana informací a jejich zpracování v rámci celého IT.

Co vám zálohování dat od nás přinese?

  • Správné ohodnocení vašich rizik spojených s daty. 
  • Návrh moderního systému zálohování a ochrany dat na míru.
  • Implementaci řešení, které je robustní, spolehlivé a rychlé.
  • Servisní zabezpečení. 
  • Vyškolení vašich zaměstnanců, jak data obnovovat. 
  • Přehledné a srozumitelné zajištění ochrany dat v celé společnosti. 
  • Zabezpečení dostupnosti vámi poskytovaných služeb (ITaaS).

“Data a jejich dostupnost jsou pro většinu dnešních společností naprosto klíčové. Jejich ztráta nebo nedostupnost jsou vážné a mají mnoho negativních následků.

— Zdeněk Lev, spoluzakladatel a IT konzultant

Související články

Naše reference

Ukládání

Detailně zanalyzujeme váš datový profil a navrhneme řešení na míru podle vašich potřeb. Implementujeme ho a jsme vám dále k dispozici 24/7.
Více

Zálohování

Navrhujeme komplexní ochranu a zpracování informací v IT i v celé společnosti. Zabraňujeme ztrátám, nedostupnosti dat či aplikací. Posouváme IT na ITaaS (IT as a Service).
Více

Archivace

Zajišťujeme dlouhodobou čitelnost, neměnnost a autenticitu vašich dat. Data analyzujeme a přehledně organizujeme díky vhodnému označení (metadata) s rychlým přístupem a ochranou proti poškození a ztrátě.
Více

Virtualizace

Navrhujeme a implementujeme kompletní virtualizované systémy pro ukládání, archivaci i ochranu dat. Mějte bezvýpadkový provoz všech systémů s nulovou nebo minimální ztrátou dat v případě havárie.
Více

Správa IT

Věnujeme se preventivní údržbě IT systémů a technické podpoře (hardware, software). Provádíme aktualizace, inovujeme, vylepšujeme a kontrolujeme funkčnost IT infrastruktury.
Více