Technologie

Používáme nejlepší technologie na trhu.

Dell EMC

Po akvizici EMC se společnost DELL stala světovou jedničkou v oblasti IT. Je světovým lídrem v oblasti serverů, datových úložišť, virtualizace, konvergovaných systémů i cloudové infrastruktury.

Dále nabízí řešení v oblasti sítí a klientské systémy přes notebooky, pracovní stanice a tenké klienty až po spotřební elektroniku.

VMware

VMware je společnost s vedoucím postavením v oblasti virtualizačního softwaru. Zjednodušuje provoz informačních technologií a pomáhá tak firmám inovovat a dosáhnout růstu. Pomocí virtualizace infrastruktury (od datového centra přes cloud až po mobilní zařízení) umožňuje využívat služby IT kdykoliv a kdekoliv z libovolného zařízení.

Red Hat

Red Hat je celosvětově předním poskytovatelem enterprise open source řešení postaveného na komunitním přístupu k dodání vysoce výkonných Linux, cloud, kontejnerových a Kubernetes technologií.

Pomáhá standardizovat a vyvíjet cloud-native aplikace a integrovat, automatizovat, zabezpečovat a spravovat komplexní prostředí s cenou podporou, školením a konzultantskými službami.

 

Oracle

Společnost Oracle Corporation patří k největším světovým dodavatelům software a hardware pro podnikovou sféru. V oblasti databázových technologií je Oracle Database Server největším podílem na celosvětovém trhu.

Technologické produkty společnosti Oracle jsou multiplatformní a nabízejí zákazníkům bezkonkurenční výhody včetně vynikající dostupnosti systému, škálovatelnosti a výkonu.

Zabbix

Zabbix je komplexní open-source monitorovací platforma, která umožňuje sledovat a spravovat širokou škálu IT infrastruktury. Jeho architektura je postavena na klient-server modelu, kde centrální server sbírá data ze zařízení a aplikací pomocí agentů, které jsou nainstalovány na monitorovaných zařízeních. Zabbix umožňuje monitorovat různé parametry, například výpočetní výkon, využití paměti, síťová dostupnost, aplikační metriky a mnoho dalších.

ESET

ESET se zaměřuje na IT bezpečnost a vyvíjí špičkové bezpečnostní řešení na ochranu před kybernetickými hrozbami.
Technologie ThreatSense a ESET Live Grid (cloud) zajišťují rychlejší skenování a lepší detekci vznikajících hrozeb a zároveň omezují riziko falešných poplachů na minimum.
Řešení ESET s moduly Antivirus, Antispyware a Antispam chrání kvalitně firemní síť. Nabízí široké možnosti nastavení a díky nízkým systémovým nárokům nezatěžují zbytečně koncová zařízení.

OpenStack

Je virtualizační open-source platforma, nasazovaná především jako cloud Infrastructure as a Service (IaaS) infrastruktura.

Tato softwarová platforma se skládá ze vzájemně propojených komponent, které ovládají pooly hardwarových zdrojů zpracování, ukládání a komunikačních zdrojů celého datového centra.

 

Veeam

Poskytuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné řešení navržené pro virtualizaci a cloud.

Produkty Veeam Backup & Replication™ a Veeam ONE™ představují řešení pro zálohování, obnovu, replikaci, monitoring a správu pro prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Microsoft

Je předním celosvětovým poskytovatelem softwarů a služeb pro firmy, organizace i domácí uživatele. Produkty společnosti Microsoft zahrnují aplikace pro desktop PC, serverová řešení, operační systémy i bezpečnost. Nabízí ucelená řešení pro zabezpečenou komunikaci, spolupráci týmů v reálném čase, plánování, sdílení dokumentů a zpracování dat.