Získali jsme ocenění „Most Innovative Partner of the Year“

Vlastimil Srna
17. 04. 2018
Data Force

Společnost DataForce, s.r.o. byla za rok 2017 oceněna společností DellEMC Česká republika titulem Most Innovative Partner of the Year. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníků, partnerům a v neposlední řadě i našim zaměstnancům.

Jsme na všechna naše ocenění pyšní a rádi se o tento pěkný úspěch s Vámi podělíme.

Tento rok oslavíme již 4. výročí založení společnosti Data Force, s.r.o. a jako každý rok se nám opět podařilo posunout se o velký kus dopředu. Náš tým je už dvojnásobný a myslíme si, že pod vlajkou DellEMC máme nakročeno správným směrem.

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři – děkujeme Vám za podporu a spolupráci.

Za tým Data Force

Vlastimil Srna

Související články

Data Force Partner roku 2023 – Dell Awards

Společnost Dell Technologies ocenila letos své nejvýznamnější partery v rámci velkolepé konference Dell Technologies Forum v 02 Universum. Celým programem provázel Milan Hrabovský – Regional Channel Sales Manager. Jako speciální host vystoupil Vangelis Lagousakos – Senior Director Channel Sales CEEMETA. Celkem bylo na Partner Summitu oceněno 10 partnerů v 10 kategoriích za jejich přínos v oblasti podnikání a technologických řešení. Data Force získala dvě významná ocenění!  PARTNER OF THE YEAR 2023 EXCELLENCE IN SERVICES DELIVERY 2023  Máme velkou radost a je nám ctí, že naše firma získala tato dvě významná ocenění. Rádi bychom poděkovali celému týmu Data Force a také Dell Technologies za spolupráci a za toto uznání, které je pro nás motivací a určitým závazkem do budoucna. Data Force a Dell Technologies Naše společnost Data Force má nejvyšší úroveň partnerství Dell Technologies Titanium Partner a širokou škálu celkem sedmnácti kompetencí v oblasti klientských řešení, pracovních stanic, konvergované i tradiční infrastruktury, sítí, serverů, ochrany dat a datových úložišť včetně enterprise řady PowerMAX.

Dell Partner Awards 2022 a tři ceny pro Data Force

Společnost DELL Technologies ocenila své nejvýznamnější partnery a DATA FORCE získala tři z nich!

Cenná ocenění od EMC pro Data Force

Podařilo získat další dvě prestižní ocenění společnosti EMC.