Double pro Data Force!

Zbyněk Chmela
09. 05. 2022
Data Force

V krásném prostředí restaurace Nebozízek, která je kulturní památkou České republiky, udělovala společnost Tech Data prestižní ocenění Tech Data Dell Awards pro nejvýznamnější obchodní partnery. 

Je nám velkou ctí, že naše společnost Data Force byla mezi oceněnými a jako jediní z top IT firem na českém trhu jsme byli oceněni dokonce dvakrát.

Po výhře v kategorii HCI PROJEKT ROKU jsme z rukou ředitele divize Advanced Solutions Pavla Klimuškina obdrželi i ocenění TOP ISG PARTNER ROKU 2021 pro nejlepšího partnera v kategorii firemních infrastrukturních řešení.

Ocenění naší práce si velmi vážíme a těšíme se na další skvělou spolupráci s DELL i TechData!

Související články

Data Force Partner roku 2023 – Dell Awards

Společnost Dell Technologies ocenila letos své nejvýznamnější partery v rámci velkolepé konference Dell Technologies Forum v 02 Universum. Celým programem provázel Milan Hrabovský – Regional Channel Sales Manager. Jako speciální host vystoupil Vangelis Lagousakos – Senior Director Channel Sales CEEMETA. Celkem bylo na Partner Summitu oceněno 10 partnerů v 10 kategoriích za jejich přínos v oblasti podnikání a technologických řešení. Data Force získala dvě významná ocenění!  PARTNER OF THE YEAR 2023 EXCELLENCE IN SERVICES DELIVERY 2023  Máme velkou radost a je nám ctí, že naše firma získala tato dvě významná ocenění. Rádi bychom poděkovali celému týmu Data Force a také Dell Technologies za spolupráci a za toto uznání, které je pro nás motivací a určitým závazkem do budoucna. Data Force a Dell Technologies Naše společnost Data Force má nejvyšší úroveň partnerství Dell Technologies Titanium Partner a širokou škálu celkem sedmnácti kompetencí v oblasti klientských řešení, pracovních stanic, konvergované i tradiční infrastruktury, sítí, serverů, ochrany dat a datových úložišť včetně enterprise řady PowerMAX.

Dell Partner Awards 2022 a tři ceny pro Data Force

Společnost DELL Technologies ocenila své nejvýznamnější partnery a DATA FORCE získala tři z nich!

Rok 2021 v Data Force

Loňský rok byl pro všechny nejen obtížný, ale mohl být i úspěšný. V tomto článku se dozvíte, co vše se nám v roce 2021 podařilo.