Mazars s.r.o.

Mazars je mezinárodní, integrovaná a nezávislá organizace, která se specializuje na auditorské, účetní, daňové a poradenské služby a služby znaleckého ústavu.
V současné době je sedmou největší auditorskou společností v České republice, a dále působí ve více než 72 zemích po celém světě.

CeWe Color, a.s.

CeWe Color působí v České republice pod obchodní značkou FOTOLAB.cz a produktovou značkou CEWE FOTOKNIHA.

FTV Prima, spol. s r.o.

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

Cetelem ČR, a.s.

Cetelem je dceřinou společností skupiny BNP Paribas Personal Finance, která poskytuje spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a postupně rozšířila pole svého působení do více než třech desítek zemí světa na čtyřech kontinentech. BNP Paribas Personal Finance je součástí BNP Paribas, jedné ze šesti nejsilnějších bank na světě a se svými vklady největší bankou v Eurozóně.

Green Gas DPB, a.s.

Green Gas DPB, a.s. je součástí nadnárodní společností Green Gas International B.V. se sídlem v Holandsku, která se zabývá využitím důlního a skládkového plynu v globálním měřítku. Kromě stěžejních plynárenských a energetických činností poskytuje služby v oblasti vrtných prací, specializovaných inženýrských činností a laboratorního vyhodnocování.

GECO a.s.

GECO, a.s. je česká obchodní společnost a patří v ČR mezi největší dovozce tabákových výrobků a kuřáckých potřeb a jako jediná obchodní firma v oboru pokrývá distribucí a vlastním velkoobchodním prodejem celorepublikový trh. Současně GECO provozuje síť specializovaných prodejen typu „TABÁK – TISK“ s širokou nabídkou tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, periodického tisku a dalším doplňkovým sortimentem.

UNIQA pojišťovna, a.s.

UNIQA je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA (do roku 2001 předchůdkyni Česko-rakouská pojišťovně) pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. Od počátku existence využívá UNIQA stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.

Moderní IT infrastruktura pro SIKO KOUPELNY a.s.

Co bylo cílem moderní IT infrastruktury pro SIKO koupelny? Co bylo potřeba změnit pro rozvoj byznysu této firmy? A jak spolupráci a výsledek hodnotí Jiří Prášek ze SIKO?

Red Hat Satellite ve společnosti Tipsport a.s.

Tipsport je největší česká sázková společnost, která na trhu působí už tři dekády. IT hraje v Tipsportu klíčovou roli také proto, že 95 % sázek probíhá online. Jak jsme vyřešili správu velkého množství systémů pomocí Red Hat Satellite?