Cetelem ČR, a.s.

Cetelem ČR, a.s.

Cetelem je dceřinou společností skupiny BNP Paribas Personal Finance, která poskytuje spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a postupně rozšířila pole svého působení do více než třech desítek zemí světa na čtyřech kontinentech. BNP Paribas Personal Finance je součástí BNP Paribas, jedné ze šesti nejsilnějších bank na světě a se svými vklady největší bankou v Eurozóně.

Pro společnost Cetelem ČR a Cetelem Slovensko poskytujeme produkty a služby pro vysokou dostupnost, ukládání, zálohování a archivaci dat.

CeWe Color, a. s.

CeWe Color, a. s.

"Naše společnost CeWe Color, která působí v České republice pod obchodní značkou FOTOLAB.cz a produktovou značkou CEWE FOTOKNIHA, si zakládá na profesionáním přístupu nejen vůči svým zákazníkům, ale taktéž v dodávkách služeb.

Jednou z nich je i spolupráce s firmou Data Force v oblasti ukládání a ochrany dat. Vyhovuje nám jejich schopnost přinášet efektivní řešení, kvalitně jej implementovat a poskytovat flexibilní technickou podporu."


-- Ing. Jaroslav Masopust, ICT Manager

GECO, a.s.

GECO, a.s.

GECO, a.s. je česká obchodní společnost a patří v ČR mezi největší dovozce tabákových výrobků a kuřáckých potřeb a jako jediná obchodní firma v oboru pokrývá distribucí a vlastním velkoobchodním prodejem celorepublikový trh. Současně GECO provozuje síť specializovaných prodejen typu "TABÁK – TISK" s širokou nabídkou tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, periodického tisku a dalším doplňkovým sortimentem.

Pro společnost GECO, a.s. poskytujeme produkty a služby bezvýpadkového geografického úložiště, virtualizaci a zálohování dat.

Green Gas DPB, a.s.

Green Gas DPB, a.s.

Green Gas DPB, a.s. je součástí nadnárodní společností Green Gas International B.V. se sídlem v Holandsku, která se zabývá využitím důlního a skládkového plynu v globálním měřítku. Kromě stěžejních plynárenských a energetických činností poskytuje služby v oblasti vrtných prací, specializovaných inženýrských činností a laboratorního vyhodnocování.

"Kolegové z týmu Data Force navrhli a implementovali deduplikační zálohovací systém EMC Avamar k naší plné spokojenosti."


-- Ing. Lumír Peterek, IT manager

Mazars s.r.o.

Mazars s.r.o.

Mazars je mezinárodní, integrovaná a nezávislá organizace, která se specializuje na auditorské, účetní, daňové a poradenské služby a služby znaleckého ústavu.
V současné době je sedmou největší auditorskou společností v České republice, a dále působí ve více než 72 zemích po celém světě.

"S týmem společností Data Force dlouhodobě spolupracujeme na významných lokálních projektech a konzultujeme nasazení nejnovějších IT technologií."

-- Michal Metelka, IT Manager

Teleplan International N.V.

Teleplan International N.V.

"Teleplan International N.V. is an industry leader in lifecycle care for after-market service, operating in the areas of Computers, Communications and Consumer Electronics. Teleplan have over 30 years of proven performance providing value propositions throughout the supply chain from the point of purchase to the end of life. Teleplan’s service centers have a global reach of over 95 countries and employ over 5000 people."

-- Jozef Novikmec, IT Director

Tipsport a.s.

Tipsport a.s.

Tipsport je největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky. Hlavním předmětem její činnosti jsou kurzové sázky, především na sportovní události.

"S lidmi z Data Force spolupracujeme na projektech již řadu let. Vždy jsme se mohli spolehnout na nadstandartní osobní přístup a vysokou odbornost ze strany konzultantů a obchodníků.

Konzultace, návrhy řešení, instalace produktů a postimplementační podpora byly vždy na velmi vysoké úrovni."

-- Miloslav Jakub, IT manažer

TOS Vansdorf, a.s.

TOS Vansdorf, a.s.

Přední světový strojírenský podnik zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem obráběcích strojů, doplněným o širokou nabídku služeb a příslušenství.
Společnost disponuje vlastním konstrukčním týmem pro neustálý vývoj strojů a silnou výrobní základnou zajišťující vlastní výrobu strojů. TOS VARNSDORF dále zajišťuje služby ve formě nabídky kooperací (zakázkové kovoobrábění, měření a chemicko-tepelné zpracování strojírenských výrobků).

UNIQA pojišťovna a.s.

UNIQA pojišťovna a.s.

UNIQA je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA (do roku 2001 předchůdkyni Česko-rakouská pojišťovně) pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. Od počátku existence využívá UNIQA stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.

VCES a.s.

VCES a.s.

VCES je generálním dodavatelem pozemních a vodohospodářských staveb. Náročné projekty jako Obchodní Centrum Černý Most, nová sídla pro Komerční banku, Vodafone či Seznam.cz zařadily VCES mezi lídry stavebního trhu i v sektoru velkých projektů a administrativních budov.
VCES nadále potvrzuje dlouhodobě silnou pozici v rezidenční výstavbě, kde je uznávaným developerem.

Pro společnost VCES a.s. zajišťujeme dodávky a servisní služby pro oblast virtualizace, ukládání, ochrany a archivace dat.

„Profesionalita, pružnost a schopnost nalézt ve všech ohledech odpovídající řešení pro potřeby zákazníka řadí Data Force mezi preferované poskytovatele IT služeb pro VCES.“

-- Mgr. Martin Poláček
ředitel informačních technologií a systémů

Bilfinger Babcock CZ s.r.o.

Bilfinger Babcock CZ s.r.o.

Bilfinger Babcock CZ s.r.o. je významným dodavatelem parních kotlů a elektrárenských zařízení.

“Společnost Data Force je jasným důkazem, že špičková podpora, vysoké technologické znalosti a jedinečný přístup k zákazníkovi není jen výsadou nadnárodních společností.

Se specialisty týmu Data Force spolupracujeme dlouho dobu, během které jsme měli možnost ověřit si společné kvality v rámci implementačních projektů především v oblasti zálohování a archivace.

Věříme, že tato spoupráce bude dále pokračovat a budeme tak stále zlepšovat služby v této oblasti pro naše interní zákazníky.

S firmou Data Force jsme velmi spokojeni.”


-- Jan Andrašší, ICT Manager

FTV Prima, spol. s r. o.

FTV Prima, spol. s r. o.

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

"S týmem společnosti Data Force spolupracujeme řadu let, primárně v oblasti zálohování dat.

Dlouhodobě oceňujeme jejich profesionalitu v oboru a schopnost navrhovat efektivní řešení, která jsou v naprostém souladu s potřebami naší společnosti."

-- Tomáš Růžička, vedoucí IT

Ezpada s.r.o.

Ezpada s.r.o.

Ezpada is a group of companies playing an active role on the European wholesale energy markets. Tailoring solutions to meet clients energy needs, while adhering to strict risk management policy, the Ezpada team benefits from in-depth understanding of the energy sector gained through many years of trading experience and Europe spanning strategic network.

“From the beginning of our cooperation we appreciate Data Force professionalism in the industry, especially ability and experience in design and support of effective solutions which fits needs of our company.”

-- Roman Mara, Head of IT department

 

K počátku roku 2015 máme více než 60 aktivních zákazníků a více než 40 SLA kontraktů.

321 creative people