Key Account Manager

Jste zkušený obchodník působící v oblasti IT? Máte prokazatelné úspěchy při prodeji služeb a k nim navázaných produktů (servery, storage, zálohování, open source, apod.)? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Kdo jsme?

Jsme sehraný kolektiv, který si klade za cíl být špičkou v oboru dodávaných služeb a technologií. Tomu odpovídají kompetence našeho technického týmu, úroveň vztahů a partnerství s našimi klienty a dodavateli. Prostředí nejmodernějších technologií a opravdu velkých zákazníků nám není cizí. Nezatěžujeme se zbytečnou administrativou nebo nesmyslnými korporátními pravidly. Zaměřujeme se zejména na ukládání, zálohování a archivaci dat a s tím spojenou správu a údržbu. Perfektně také známe nástroje pro automatizaci managementu a monitoring IT infrastruktur založené na open source technologiích.

Jaká bude náplň Vaší práce?

Očekáváme od Vás velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost, odpovědný přístup a orientaci v současných technologiích. Neobejdete se bez několikaleté zkušenosti v oboru, znalosti trhu v našem segmentu působnosti. Budete pečovat o vlastní klienty, aktivně vyhledávat nové a komplexně řídit obchodní případy a zodpovídat za ně. Pokud Vás baví podílet se na marketingových aktivitách firmy a vymýšlet je, rádi dáme Vašim myšlenkám prostor.

Co nabízíme?

  • Práci ve skvělém kolektivu a neformálním prostředí
  • Velkou míru svobody a s ní spojené zodpovědnosti
  • Fixní plat + nadstandardní bonusy z prodeje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební auto, notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta, stravenky
  • Místo výkonu práce: kancelář v Praze, výkon práce ČR (převážně Praha)