Co zaznělo na letošním Technology Forum 2024?

Michaela Kocánková
07. 03. 2024
Data Force

Letošní ročník „TD SYNNEX & VMware Technology Forum“ byl opět plný inspirací a nových poznatků a my jsme na něm nemohli chybět. Konferenci společně zahájili Country manažeři společností TD SYNNEX a VMware. Hlavní přítomnost byla věnována dlouhodobé vizi a strategii značky VMware by Broadcom, která se právě stala v loňském roce součástí skupiny Broadcom. Na to navázaly keynoty zástupců firem Lenovo, HPE a Oracle. Velkou pozornost následně získaly případové studie zákazníků a celé Technology Forum zakončila panelová diskuse na téma „Hledání cesty k moderní a té “jediné správné“ IT infrastruktuře“.

My jsme rádi, že jsme mohli být součástí této události a představit případovou studii s naším zákazníkem na téma Cesta k vybudování SDDC v Radio Free Europe, které se zhostil Jiří Turčányi, CTO Data Force a Dita Valeriánová, Associate Director a Michal Hocký, Lead Web Systems Administrator, Radio Free Europe.Věříme, že společná diskuse s odborníky a zástupci různých firem umožnila účastníkům lépe porozumět aktuálním trendům a výzvám v oblasti IT.

V případě jakýchkoliv dotazů, se neváhejte obrátit na info@dataforce.cz.TD SYNNEX & VMware Technology Forum se uskutečnilo 16.1. 2024 v prostorách O2 Universum a celé akce se zúčastnilo celkem 480 hostů.