Data Force již 5 let na trhu

Vlastimil Srna
07. 05. 2019
Data Force

Vážení, rok s rokem se sešel a máme tu znovu výročí založení společnosti Data Force, s.r.o. Jedná se již o 5. narozeniny, které vycházejí na den 5. května, ano a celkem to  letí…

Chtěl bych touto cestou především poděkovat za přízeň všem našim zákazníkům, bez kterých by samozřejmě Data Force nebyla a našim partnerům za dosavadní skvělou spolupráci. Naše společnost vykazuje růst ve všech ukazatelích a jsme za to samozřejmě rádi.

V minulém účetním období jsme jako firma vyrostli o cca 35 % v tržbách a silně zvýšili podíl vlastní přidané hodnoty. Není tajemstvím, že naše firma je mimo jiné postavena na dlouhodobých SLA kontraktech s našimi zákazníky, a tak i technické znalosti jsou pro nás stále prioritou. Investujeme do rozvoje a znalosti našich zaměstnanců. Ano v této době je velmi těžké na trhu práce najít nové kolegy a kolegyně, ale přesto se nám podařilo úspěšně naše týmy rozšířit.

Protože se stále orientujeme na značku DellEMC, není asi překvapením, že Data Force získala v loňském roce prestižní certifikaci na úroveň Platinum Partnera. Toto partnerství je pro nás důležité, neboť stále více jak 95 % projektů realizujeme právě na řešení DellEMC.

Jsme rádi, že se můžeme pyšnit dobrými a bezproblémovými vztahy s našimi zákazníky a partnery, a věříme, že jsme přínosem pro jejich projekty a dobrým spojencem v tak dynamickém odvětví jako je IT.

Přeji Vám všem, abyste nejen v zaměstnání byli úspěšní, ale abyste mysleli i na sebe – věnovali se rodině, svým koníčkům a uměli si najít čas také na odpočinek. Budeme rádi, když jako Data Force, s.r.o. Vám k tomu budeme moci přispět i v následujících letech.

 

Za tým Data Force a s poděkováním

Vlastimil Srna