Dell EMC

Dell EMC

Po akvizici EMC se společnost DELL stala světovou jedničkou v oblasti IT.

DellEMC v současnosti vede na světových trzích v obasti serverů, datových úložišť, virtualizace a konvergovaných systémů i cloudové infrastruktury. Další významnou částí portfolia jsou řešení v oblasti sítí a klientské systémy přes notebooky, pracovní stanice a tenké klienty až po spotřební elektroniku.

Jsme PLATINUM partner společnosti Dell EMC.

RedHat

RedHat

Red Hat je celosvětově předním poskytovatelem enterprise open source řešení postaveného na komunitním přístupu k dodání vysoce výkonných Linux, cloud, kontejnerových a Kubernetes technologií.

Red Hat pomáhá standardizovat a vyvíjet cloud-native aplikace a integrovat, automatizovat, zabezpečovat a spravovat komplexní prostředí s cenou podporou, školením a konzultantskými službami.

Jsme Advanced Business Partnerem společnosti Red Hat, Inc.

VMware

VMware

VMware je společnost s vedoucím postavením v oblasti virtualizačního softwaru, která zjednodušuje provoz informačních technologií, a pomáhá tak firmám inovovat a dosáhnout růstu. Společnost VMware pomocí virtualizace infrastruktury – od datového centra přes cloud až po mobilní zařízení – umožňuje využívat služby IT z libovolného zařízení, kdykoli a kdekoli.

Jsme Enterprise Solution Provider Partner společnosti VMware.

Microsoft

Microsoft

Společnost Microsoft je předním celosvětovým poskytovatelem software a služeb pro podniky i jednotlivce. Široká škála nabízených produktů pokrývá nejen potřeby domácích uživatelů, ale především podnikové sféry, pro kterou nabízí ucelená komplexní řešení umožňující zabezpečenou komunikaci a spolupráci teamů v reálném čase, plánování, sdílení dokumentů a zpracování dat.
Produkty společnosti Microsoft pokrývají aplikace pro desktop PC, serverová řešení, operační systémy a bezpečnost.

ESET

ESET

ESET je společností zaměřenou na IT bezpečnost, která vyvíjí špičkové bezpečnostní řešení na ochranu před kybernetickými hrozbami.
Technologie ThreatSense a ESET Live Grid (cloud) zajišťuje rychlejší skenování a lepší detekci vznikajících hrozeb, zároveň omezuje riziko falešných poplachů na minimum. Řešení ESET s moduly Antivirus, Antispyware a Antispam kvalitně chrání firemní síť, nabízí široké možnosti nastavení a díky nízkým systémovým nárokům zbytečně nezatěžují koncová zařízení.

Veeam

Veeam

Společnost Veeam poskytuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné řešení navržené pro virtualizaci a cloud.

Produkty Veeam Backup & Replication™ a Veeam ONE™ představují řešení pro zálohování, obnovu, replikaci, monitoring a správu pro prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

OpenStack

OpenStack

OpenStack je virtualizační open-source platforma, nasazovaná především jako cloud Infrastructure as a Service (IaaS) infrastruktura.

Tato softwarová platforma se skládá ze vzájemně propojených komponent, které ovládají pooly hardwarových zdrojů zpracování, ukládání a komunikačních zdrojů celého datového centra.

Safetica

Safetica

Safetica Technologies je jedním z předních producentů systémů pro ochranu dat před zneužitím, Data Loss Prevention/Data Loss Protection (DLP). Sdílíme společně přesvědčení, že ochrana dat není jen o špičkových produktech, ale musí být doplněna správnýmí postupy a kontrolnímí mechanismy a zejména v citlivé oblasti zabezpečení dat i znalostí právních souvislostí.

V současnosti působí Safetica ve více než 50ti zemích světa včetně USA.

Jsme Trusted Integrator partnerem společnosti Safetica.

321 creative people