Datová úložiště


Žijeme ve věku dynamického růstu objemu dat, celá moderní společnost je životně závislá na práci s daty, jejich ukládání, zabezpečení a dostupnosti ve správný okamžik na správném místě. Neúplná či zpožděná data pozbývají smyslu, protože již nejsou schopna správně plnit účel, pro který byla vytvořena.

Stále rozsáhlejší aplikace běžící na stále výkonnějších zařízeních požadují a produkují rostoucí množství dat, která je třeba bez prodlev zpracovat, bezpečně uložit a bleskově zpřístupnit k dalšímu použití. Správná manipulace s daty je klíčová pro zachování jejich informační hodnoty a využitelnosti.

Náš přínos tkví v mnohaletých zkušenostech a bezchybném zvládnutí nejnovějších technologií, které aplikujeme individuálně na každý obchodní případ, od detailní analýzy datového profilu, přes návrh řešení šitý přesně na míru Vašim potřebám, pečlivou implementaci až po nepřetržitou poimplementační podporu.

Pracujeme se systémy všech váhových kategorií, běžná disková pole zvládáme stejně bravurně jako specializovaná ultrarychlá full-flash úložiště či geograficky redundantní, vysoce odolné systémy zajišťující nepřetržitou dostupnost a nejvyšší možnou ochranu provozních dat.

Díky úzké spolupráci s předními světovými výrobci nabízíme špičková řešení, která pokrývají všechny potřeby moderního podnikání při zachování maximální cenové flexibility.


Věříme, že data dělají business, stejně jako šaty dělají člověka.
321 creative people