Pomáháme Vám spolehlivě a bezpečně pracovat s daty.


Snad každý má nějaká data, která potřebuje mít rychle a spolehlivě k dispozici, která potřebuje chránit proti poškození a ztrátě, bezpečně je na dlouhou dobu archivovat a případně u nich prokazatelně zaručit neměnnost.

A právě v této oblasti poskytujeme své znalosti a zkušenosti. Vypořádáme se za Vás s IOPS, ROI, RPO/RTO a TCO a nabídneme to důležité – optimální, srozumitelné a snadno spravovatelné řešení Vašich potřeb.

 

UKLÁDÁME

Od jednoduchých, spolehlivých diskových polí až po téměř nezničitelné, geograficky replikované systémy a vysoce dostupné virtuální storage clustery.

Od analýzy prostředí, optimalizace existující infrastruktury po návrhy a implementace nových řešení a následnou technickou podporu.

ZÁLOHUJEME

Optimální zálohovací systém musí být především spolehlivý, přehledný a jednoduše spravovatelný. Robustnost a spolehlivost zaručí použité technologie, optimální a přehlednou implementaci dodá náš tým.

A data Vás naučíme obnovovat tak, abyste věděli, že na naše řešení se můžete spolehnout.

ARCHIVUJEME

Přirozenou součástí práce s daty je i jejich archivace. Je to prostředek k redukci nákladů za vlastnictví dat i k efektivnějšímu zálohování. Často jsou požadavky na archivaci dány legislativou.

S archivací bývá úzce spojena nejen otázka bezpečného uložení a autenticity dat, ale především spousta nejasností a mýtů.

Máme s archivací zkušenosti, víme jak na to!

VIRTUALIZUJEME

Virtualizaci nevnímáme jako cíl, ale jako prostředek k navrhování a vytváření dostupné a spolehlivé IT infrastruktury.

A jako ve všem co děláme, i zde přistupujeme ke každému řešení individuálně a snažíme se pro Vás nalézt optimální technický a ekonomický návrh.


A STARÁME SE


Záleží nám na tom, abyste byli s námi a našimi řešeními spokojeni. Od počáteční analýzy, přes srozumitelnou nabídku, až po odbornou implementaci.

Profesionální služby včetně zaškolení, konzultací a především následné kvalitní technické podpory jsou pro nás samozřejmostí.
321 creative people