zpět na "Blog"

Posilujeme open source

05.05.2020
Posilujeme open source
 

Data Force od května posiluje svůj tým a služby v oblasti open source technologií.

 

Nový tým pěti specialistů se bude díky získanému certifikátu Red Hat ADVANCED BUSINESS PARTNER SOLUTION PROVIDER se zaměřením na Datacenter Infrastructure a Cloud Infrastructure věnovat oblasti infrastrukturních řešení postavených na open source produktech. Od samotného návrhu architektury, přes její následný provoz a podporu, až po další rozvoj včetně SLA.

               

Pro společnost Data Force jde o důležitý milník, který rozšiřuje komplexnost poskytovaných služeb a řešení. “Jde o trend, který nemůžeme ignorovat. Vidíme v něm budoucnost služeb, které budou pro naše klienty stále důležitější. A na to chceme být dokonale připraveni”, dodává ředitel společnosti Vlastimil Srna.

 

Tiskové informace

 

Data Force nyní pokrývá velmi širokou oblast od samotného operačního systému, přes virtualizaci a kontejnerizaci až po moderní cloud platformy. Mezi používané technologie patří Red Hat Enterprise Linux, Ansible, Docker, Kubernetes, Openshift, Satellite a mnoho dalších.

 

Red Hat je celosvětově předním poskytovatelem enterprise open source řešení postaveného na komunitním přístupu k dodání vysoce výkonných Linux, cloud, kontejnerových a Kubernetes technologií. Red Hat pomáhá standardizovat a vyvíjet cloud-native aplikace a integrovat, automatizovat, zabezpečovat a spravovat komplexní prostředí s profesionální podporou, školením a konzultantskými službami.

321 creative people