KARIÉRA

Pro náš tým v Praze hledáme kolegu na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER

požadavky

  • SŠ/VŠ (vzdělání technického směru výhodou)
  • všeobecný přehled o IT – zájem o nové technologie a všeobecný přehled
  • sledování trendů rozvoje IT v oblasti zadaného produktového portfolia
  • předchozí obchodní praxe s prokazatelnými výsledky - (praxe na obchodní pozici v IT vítána, není však podmínkou)
  • především vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • cílevědomost a vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, orientace na výsledek
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • uživatelská znalost MS Office – Word, Excel
  • ŘP sk. B

náplň práce

  • péče o stávající zákazníky a jejich obchodní podpora
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí především v oblasti služeb
  • samostatné vyjednávání obchodních případů s klíčovými zákazníky
  • základní projekce nabízených řešení a tvorba cenových nabídek
  • prezentace nabízených řešení
  • prezentace služeb a nových produktů
  • příprava nabídek a uzavírání smluv

nabízíme

  • zajímavou práci v dynamickém kolektivu v soukromé české společnosti
  • pracoviště v Praze – v dostupnosti Metra A
  • přátelský tým spolupracovníků
  • příjemné pracovní prostředí – flexibilní pracovní doba
  • v případě zájmu možnost provozu vlastního vozu
  • odpovídající platové podmínky a systém benefitů

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám prosím zašlete na adresu vlastimil.srna@dataforce.cz Váš strukturovaný životopis.

321 creative people