zpět na "Blog"

Když děleno dvěma není polovina - VNXe1600

17.08.2015
Když děleno dvěma není polovina - VNXe1600
Minulý týden společnost EMC uvolnila do prodeje nejnovější přírůstek druhé generace diskových polí VNX, model VNXe1600 Bearcat, vycházející z úspěšného modelu VNXe3200.
 
Přestože se jedná o nejmenšího člena početné rodiny VNX, sdílí  VNXe1600 s většími bratříčky stejné geny a již ze specifikací je jasné, že od něj můžeme očekávat velké věci.
 
VNXe1600 je čistě blokové hybridní úložiště optimalizované pro využití flash disků, konfigurovatelné až do 200 disků (350TB).
 
Svou nízkou cenou je primárně směrováno na entry-level segment trhu, do kterého ovšem přináší pokročilé funkce typické pro vyšší modely midrange polí VNX, které konkurence v daném segmentu není schopna nabídnout - ať již se jedná MultiCore architekturu umožnňující maximální využití všech CPU zdrojů diskového pole, FAST Cache, která efektivně rozšíří cache řadičů diskového pole na stovky GB, bezkonkurenční konektivitu včetně konvergovaných síťových adaptérů (CNA) či nejlepší integraci s VMware ve své třídě, zahrnující i podporu pro Site Recovery Manager.
 
Samozřejmostí je přehledné a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní EMC Unisphere a plná integrace do systémů podpory výrobce. Vše výše uvedené a ještě mnoho dalšího předurčuje VNXe1600 jako ideální úložiště pro menší provozy, pobočky či pro záložní řešení.
 
Věříme, že VNXe1600 bude na trhu minimálně stejně úspěšné, jako ostatní disková pole EMC.

© Data Force – Jiří Král
 
321 creative people